Студенти та випускники Житомирського національного агроекологічного університету – майстри спорту міжнародного класу

Наталія Алєксєєва – легка атлетика (факультет обліку та фінансів);

Олена Кумечко – самбо (екологічний факультет);

Анна Корягіна – карате (факультет економіки та менеджменту);

Сергій Ванкевич – спортивна акробатика (факультет економіки та менеджменту);

Олексій Рачковський – легка атлетика (факультет лісового господарства);

Артем Українець – рукопашний бій (факультет економіки та менеджменту);

Андрій Микитюк – кікбоксинг (факультет економіки та менеджменту);

Юлія Єлістратова – морське багатоборство (факультет економіки та менеджменту);

Юлія Єлістратова – триатлон (факультет економіки та менеджменту);

В’ячеслав Шабранський – кікбоксинг (агрономічний факультет);

Олександр Осмолович – легка атлетика (екологічний факультет).

 

Майстри спорту

Анатолій Бакулін – важка атлетика (агрономічний факультет);

Володимир Каприця – важка атлетика (агрономічний факультет);

Володимир Козаченко – важка атлетика (агрономічний факультет);

Павло Разін – греко-римська боротьба (факультет обліку та фінансів);

Семен Горюнов – греко-римська боротьба (факультет обліку та фінансів);

Іван Парнєй – греко-римська боротьба (агрономічний факультет);

Олексій Єсипенко – греко-римська боротьба (технологічний факультет);

Сергій Кузмінчук – греко-римська боротьба (технологічний факультет);

Лазім Саідов – греко-римська боротьба (технологічний факультет);

Вачаган Варданян – греко-римська боротьба (технологічний факультет);

Володимир Шишков – футбол (агрономічний факультет);

Микола Добровольський – легка атлетика (технологічний факультет);

Інна Левкович – карате (факультет обліку та фінансів);

Олена Мазурок – легка атлетика (факультет обліку та фінансів);

Віктор Ступін – спортивна акробатика (технологічний факультет);

Олександр Зельдін – спортивна акробатика (факультет обліку та фінансів);

Олександр Камінський – спортивна акробатика (агрономічний факультет);

Володимир Колесник – спортивна акробатика (агрономічний факультет);

Наталія Богатко (Нікітіна) – легка атлетика (екологічний факультет);

Олексій Богатко – важка атлетика (технологічний факультет);

Дмитро Бойко – важка атлетика (факультет економіки та менеджменту);

Ігор Заковоротній – волейбол (екологічний факультет);

Іван Палчей – гирьовий спорт (факультет економіки та менеджменту);

Ольга Загрива – гирьовий спорт (технологічний факультет);

Сергій Мягченко – гирьовий спорт (екологічний факультет);

Олена Кумечко – дзюдо (екологічний факультет);

Катерина Дюкова – самбо (екологічний факультет);

Антоніна Охрімчук – самбо (екологічний факультет);

Світлана Глібко – самбо (екологічний факультет);

Олексій Мінаєв – карате (факультет економіки та менеджменту);

В’ячеслав Шабранський – бокс (агрономічний факультет);

Павло Скок – настільний теніс (екологічний факультет);

Юлія Петракова – морське багатоборство (факультет обліку та фінансів);

Анна Абдулова – триатлон (факультет економіки та менеджменту);

Андрій Тищенко – спортивна акробатика (факультет економіки та менеджменту);

Микола Рудницький – волейбол (екологічний факультет);

Олена Шевчук – легка атлетика (агрономічний факультет);

Віталій Лукащук – греко-римська боротьба (агрономічний факультет);

Олександр Каськевич – легка атлетика (факультет обліку та фінансів);

Євген Костюченко – бокс (факультет лісового господарства);

Роман Башинський – спортивна акробатика (екологічний факультет);

Артем Гаврилов – греко-римська боротьба (технологічний факультет);

Сергій Мазко – греко-римська боротьба (інженерно-технічний факультет);

Віталій Михальчук – греко-римська боротьба (екологічний факультет);

Віталій Маус – греко-римська боротьба (екологічний факультет);

Тарас Панчук – гирьовий спорт (агрономічний факультет);

Михайло Нейпснак – баскетбол (факультет обліку та фінансів);

Олексій Білорус – легка атлетика (інженерно-технічний факультет);

Роман Главацький – триатлон (факультет економіки та менеджменту;

Олександр Карпов – боротьба самбо (економіки та менеджменту);

Олексій Прохорчук – гирьовий спорт (факультет інженерії та енергетики);

Олександр Шевчик – боротьба самбо (факультет інженерії та енергетики);

Марія Ковальчук – легка атлетика (факультет екології і права);

Євгеній Колесник – технологічний факультет (гирьовий спорт);

Діана Машевська – триатлон (факультет екології і права);

Дмитро Луцишин – армреслінгу (факультет обліку та фінансів);

Владислав Скуратовський – пауерліфтинг (факультет екології і права);

Богдан Весельський – пауерліфтинг (технологічний факультет);

Ігор Моржук – пауерліфтинг ( факультет екології і права);

Руслан Пашаєв – бокс  (агрономічний факультет).