Дискусійний клуб «Система захисту прав в Україні та світі» зібрав студентів агрономічного факультету та факультету ветеринарної медицини. Модерувала дискусію Марина Говорухіна, PR-менеджер Української Гельсінської групи з прав людини.

Найбільш жваво обговорювалася постанову Верховної Ради «Про відступ України від окремих зобов'язань, визначених Міжнародним пактом про громадянські та політичні права та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод». Також після перегляду соціального відеоролика «Чи існує в Україні дискримінація?» студентство нашого університету сформулювали своє бачення форми дискримінації у державі.

Студенти сприйняли проведення дискусійних клубів з ентузіазмом, а деякі навіть нарікали на те, що часу для спілкування було занадто мало. За словами студентів тема порушення прав людини в Україні дуже актуальна, особливо з урахуванням поточної політичної ситуації.

Ознайомившись з буклетами «Вільні бо обізнані», студенти відзначали, що інформація, яка міститься в них, пізнавальна, і що вони й самі поширювали б подібні листівки, щоб більше людей дізналися про права людини.

Дискусійний клуб пройшов у рамках інформаційної кампанії «Вільні бо обізнані» за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Української Гельсінської Групи з прав людини.

кандидат психологічних
наук О.М. Вознюк