Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Це – свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

До Дня працівників сільського господарства. в актовому залі ЖНАЕУ відбулася урочиста подія по відзначенню заслуг працівників університету протягом року.

Висловлюючи велику вдячність за вклад у розвиток галузі,обласним керівництвом та ректоратом університетубуло нагороджено почесними грамотами і подяками цілий ряд науково-педагогічних працівників та співробітників університету, тих, хто пов’язав свої долі із сільським господарством, віддав частину свого життя, величезний досвід кого сьогодні безцінний...

Зусиллями студентських творчих колективів було проведено надзвичайно креативний та яскравий концерт до професійного свята. У концерті взяли участь студенти всіх факультетів університету. Високий рівень виступів приємно вразив: номери запам’яталися дотепним гумором, оптимізмом, захоплюючою грою артистів-аматорів, які подарували глядачам веселий настрій та приємні враження.

Наша молодь вкотре довела, що вона талановита, енергійна, з упевненістю дивиться в майбутнє! Так тримати! Слава Україні!

Прес-служба ЖНАЕУ

автор фото Сергій Глабчук