Всі ми колись починали, всі запинались
та всі спотикалися на порозі.
Якби не наші вчителі, ми б і по сей день
продовжували спотикатися та запинатися.

Щорічно в першу суботу жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з найпотрібніших свят – день працівників освіти. Це свято для всіх працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

Цього року студенти Житомирського національного агроекологічного університету вирішили підійти до привітання своїх викладачів креативно – прикрасивши двері кафедр університету вітальними листівками.

Головні урочистості з нагоди свята були організовані відділом виховної роботи за підтримки адміністрації ВНЗ. Під час концерту всіх вітали творчі колективи університету та гості свята – переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів сімейний дует «Наспів» у складі Ірини та Анатолія Шнайдерів. Також вітали ритмічним танцем «Ча-ча-ча» майбутні студенти, сьогоднішні школярі-початківці Юліанна Попеляста та Ярослав Маніхровський.

За сумлінну працю на педагогічній ниві викладачі університету були нагороджені почесними подяками.

Потрібно віддати належне людям, які, незважаючи на свою невдячну, не по заслугах оплачувану працю, все ж продовжують працювати за своєю спеціальністю, ділитись своїм досвідом і знаннями, навчати і виховувати наше підростаюче покоління. Честь і хвала всім працівникам сфери освіти!

Бажаємо всім працівникам освіти щастя і здоров’я міцного, студентів вдячних, чистих світанків, сонячних ранків! Променів сонця в кожне віконце! Ніжної ласки, душевної казки, щастя без ліку і довгого віку!

відділ соціального та гуманітарного розвитку
              (О.М.Вознюк)
автор фото Аліна Завадська