29 лютого 2016 року згідно Наказу МОН України від 29 грудня 2015 року №1380 успішно відбулася звітна кампанія наукової та науково-технічної діяльності за 2015 рік.

Звіт «Інформація про наукову та науково технічну діяльності Житомирського національного ароекологічного університет за 2015 рік» затверджено Директором департаменту науково-технічного розвитку Чеберкусом Д.В.

Презентація ВНЗ відбувалася у формі круглого столу. Модератор: заступник міністра освіти і науки України Стріха М.В.  В ході роботи круглого столу прийняли участь: директор департаменту науково-технічного розвитку Чеберкус Д.В., заступник директора департаменту – начальник відділу розвитку науки у вищих навчальних закладів Сандига І. В., висококваліфіковані спеціалісти відділу розвитку науки у вищих навчальних закладах та 11 проректорів з наукової роботи вищих аграрних ВНЗ.

Успішно презентувала Житомирський національний агроекологічний університет проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку, доктор сільськогосподарських наук, професор Романчук Людмила Донатівна.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України