У Житомирському національному агроекологічному університеті є багато традицій. Одна із них – щорічна зустріч випускників на факультеті ветеринарної медицини.

Зокрема, 10 червня у стінах рідного факультету зібралися випускники 1996, 2001, 2006, 2009 та 2011 років, а також власне декан Анатолій Ревунець, викладачі.

Кажуть, що за роки навчання усі встигли стати однією родиною, тому з радістю їдуть на зустріч зі студентськими роками, своїми друзями й наставниками.

Життя випускників факультету ветеринарної медицини склалося по-різному, але кожен з них розуміє, що певними своїми досягненнями і здобутками завдячує саме Житомирському національному агроекологічному університету.

Хтось тут отримав знання, які допомогли реалізуватися у професійній сфері за спеціальністю, хтось, навпаки, зрозумів, що його покликання  дещо в іншому, однак, раз у декілька років колишні студенти згадують про пари, аудиторії, гуртожиток, практику, дозвілля, прогулянки нічним містом.

Допомагають їм у цьому співробітники і нинішні студенти факультету, які власними силами готують для почесних гостей святковий концерт із піснями, гуморесками і жартами, фотографіями.

Виступає на зустрічах і випускник факультету Володимир Муляр, який виконує власні музичні композиції, а в цьому році заспівав ще й пісню на слова одногрупника Сергія Дідуха. У піснях – згадки про студентство в агроуніверситеті.

Незмінно гарний настрій присутнім дарувала викладач факультету Лариса Солодка разом зі своїми помічниками.

Під час зустрічі хвилиною мовчання вшанували тих викладачів, які вже увійшли у вічність, але залишили по собі гарний спогад у серці кожного свого студента.

Користуючись нагодою, під час заходу, випускники звернулися зі словами вдячності до усіх своїх викладачів, привітали їх квітами. Окремо наголосили й на тому, що професія ветеринара – одна з найважчих, але також дуже цікава і необхідна.

Після завершення урочистої частини зробили колективне фото на сходах рідного факультету ветеринарної медицини.

Довідка

У 1987 році в Житомирському сільськогосподарському інституті (наразі це Житомирський національний агроекологічний університет) на базі існуючої тоді кафедри зоогігієни та основ ветеринарії (зооінженерного факультету) був створений факультет ветеринарної медицини.

Навчально-виховний процес на факультеті забезпечує науково-педагогічний колектив, у складі якого 5 професорів, 41 доцент; близько 98% викладачів мають вчений ступінь доктора та кандидата ветеринарних наук. У складі факультету ветеринарної медицини функціонують 5 кафедр.  За період з 2012 по 2015 роки кафедрами факультету видано 212 навчально-методичних розробок, 2 підручники, 12 навчальних посібників.

Факультет готує лікарів зі спеціальності «Ветеринарна медицина» за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр». Спеціальності «Вете-ринарна медицина» (за видами) 8.11010101, «Лабораторна діагностика хвороб тварин» 8.11010105 та спеціалізацій «Ветеринарно-санітарна експертиза», «Хвороби коней», «Хвороби дрібних тварин», «Внутрішні хвороби тварин», «Лабораторна діагностика тварин», «Хвороби свиней». На факультеті ведеться також підготовка аспірантів і докторантів.

Професійна підготовка лікарів ветеринарної медицини відбувається на базі сучасних стандартів освіти, адаптованих до кращих світових освітніх програм, які володіють теоретичними знаннями і практичними навичками з нових технологій, та здатні вирішувати складні завдання в галузі аграрного виробництва і супутніх галузей.

Щорічно студенти факультету ветеринарної медицини мають можливість проходити практику або стажування у фермерських господарствах та ветеринарних клініках Данії, Франції, Великобританії, Швеції, Нідерландів, школах Німеччини і Польщі, а після закінчення навчання на факультеті – працевлаштуватися на роботу в державних ветеринарних установах, с.-г. підприємствах, агрохолдингах, агрофірмах, фермерських господарствах або приватних ветеринарних клініках, аптеках.