Студенти технологічного факультету та факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету 26 квітня зустрілися з менеджером із персоналу корпорації «Сварог Вест Груп» Світланою Кальчик.

Представивши гостю, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, наголосив на тому, що «Сварог Вест Груп» – це відносно молода аграрна компанія, яка динамічно розвивається, займається виробництвом і постачанням якісних, корисних і екологічно чистих продуктів. У 2015 році, за версією «Forbes Україна», корпорація очолила рейтинг найефективніших агрокомпаній країни.

Наразі корпорація об’єднує підприємства, які розташовані у Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській областях і працюють у всіх сферах сільського господарства (рослинництві, тваринництві, садівництві та переробці). Щороку корпорація розширює виробничі горизонти та дбає про забезпечення високої якості продукції.

У «Сварог Вест Груп» працює більше 4,5 тисячі співробітників та знаходиться 80 тисяч га землі в обробітку.

Світлана Кальчик розповіла студентам більш детально про діяльність корпорації, її структурні підрозділи, а також можливість стажування і подальшого працевлаштування.

Основні напрямки діяльності підприємств корпорації:

• рослинництво: вирощування зернових, олійних і технічних культур;
  • виробництво насіннєвого матеріалу;
  • виробництво цукру;
  • молочне скотарство;
  • садівництво;
  • доробка та зберігання продукції (сучасні зерно- та фруктосховища);
  • сучасні МТС.

«Ми – це відкрита система, яка знаходиться у постійному пошуку та розвитку, система, яка здатна створювати унікальне. У нас єдина сфера корпоративних бізнесів, які, взаємодоповнюючи та посилюючи один одного, знаходяться у гармонійному розвитку. Ми – це організація, яка прагне до постійного самовдосконалення співробітників як єдиної команди однодумців», – зауважила Кальчик про корпорацію «Сварог Вест Груп».

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного  університету

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки