З нагоди Дня Юриста у Житомирському національному агроекологічному університеті  6 жовтня колектив кафедри правознавства факультету екології і права організовав урочисте засідання та святковий концерт.

Ректор ЖНАЕУ Олег Скидан зауважив, що на кафедрі правознавства працює кваліфікований, згуртований та дружній колектив викладачів, які вміло поєднують теоретичні та практичні методи навчання, успішно проводять навчальну, виховну та культурно-масову роботу. Кращих викладачів і студентів факультету керівник агроуніверситету відзначив грамотами.

З вітальним словом також виступили начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, систематизації законодавства, правової роботи та освіти головного управління юстиції Житомирської області Шостак Світлана Вікторівна,  декан факультету екології і права Данкевич Євген Михайлович та завідувач кафедри правознавства Ляшенко Руслана Дмитрівна.

Своїми виступами присутніх розважали творчі колективи і студенти університету, КВН-команда «Житомирський стандрат», а ведучі розповіли про історію створення кафедри правознавства, її нинішній склад та діяльність.

«8 жовтня визнаний  в Україні «Днем юриста». Це свято, яке об’єднує юристів та правознавців різних сфер діяльності, які стоять на захисті прав і свобод українців. Це професійне свято людей, все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», - відзначають організатори святкових заходів у Житомирському національному агроекологічному університеті. - Професія юриста дуже важлива, вона утверджує принцип верховенства права, удосконалює українське законодавство, посилює правові гарантії різних верств населення, підвищує правову культуру нації.

Порядок в державі і благополуччя його громадян невід’ємно пов’язано з максимальним дотриманням і повагою прав і свобод людини. Це не просте завдання для нашої молодої держави і від його вирішення залежить життєздатність будь-якого цивілізованого суспільства. Забезпечення правових гарантій на практиці вимагає немало зусиль і ерудиції, гарних знань, професійної кваліфікації та досвіду юридичної роботи.

Велика роль в цьому відводиться підготовці висококваліфікованих кадрів. Як свідчить аналіз останніх років випуску саме  Житомирський національний агроекологічний університет готує таких  фахівців.

Вони знаходять своє місце на виробництві, в подальшому навчанні в магістратурі, звідки надходять позитивні відгуки. Свідченням цього є і те, що з кожним роком саме на цю спеціальність зростає кількість бажаючих  вступити черед абітурієнтів».

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни