Незалежний замір знань в аграрних вузах проводиться щороку в квітні-травні. В цьому випробуванні беруть участь студенти освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» випускних курсів. 18 травня незалежний замір знань дистанційно проводився у 4-го курсу 3-ої  групи освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» факультету ветеринарної медицини.

Врешті чого студенти отримали 7 четвірок і 19 п’ятірок (всього брали участь у заході 26 студентів). Результат тестування з середнім балом 4,73 став кращим не лише за всі роки тестування факультету, але й  цього року серед інших семи факультетів ветеринарної медицини вищих навчальних закладів, які брали участь у тестуванні (Сумський національний аграрний університет, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, Подільський державний аграрно-технічний університет , Полтавська державна аграрна академія, Харківська державна зооветеринарна академія).

Хочеться відмітити, що цій події передувала ретельна підготовка протягом навчального року як студентів вищевказаної групи, так і викладачів, відповідальних за профільні предмети. Принагідно хочеться подякувати за роботу викладацькому колективу факультету та декану Ревунцю А. С. а особливо відповідальним за проведення заходу – доцентам Бегасу В. Л. та Карпюку В. В., а також відповідальним за профільні предмети викладачам: Грищуку Г. П., Ковальчуку Ю. В., Калиновському Г. М., Дубовій О. А., Фещенко Д. В., Згозінській О. А., Фурман С. В., Котелевич В. А., Романишиній Т. О., Радзиховському М. Л., Горальській І. Ю. Шеремету С. І. Більш детально з результатами тестування можна ознайомитися на сайті Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» за наступним посиланням– http://www.agroosvita.com/node/6731.