В складі делегації від України ректор ЖНАЕУ Олег Скидан прийняв участь у АгроФорумі Mare Balticum – «Екологічно «розумне» сільське господарство», яка проходила 19-21 квітня 2016 р. у м. Тарту (Естонія) на базі Естонського університету природничих наук. Участь у конференції прийняли представники з більш ніж 15 країн світу, з яких, зокрема, представник ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), заступники Міністрів та представники міністерств сільського господарства Білорусі, Молдови, Фінляндії, Латвії, Естонії, Грузії, Угорщини, Вірменії, Франції та інших країн. На конференції обговорювалися проблеми продовольчої безпеки, зміни клімату, розвитку органічного сільського господарства.

Заключено угоду про співпрацю з Естонським університетом природничих наук щодо реалізації спільних проектів в освітній та науковій сферах. Також досягнуто домовленості щодо співпраці з Державним аграрним університетом Вірменії.