УВАГА! Житомирський національний агроекологічний університет на базі факультету лісового господарства та Ботанічного саду ЖНАЕУ продовжує набір слухачів на курс "ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН".

Всього за 36 занять Ви зможете розробити ландшафтний проект власного заміського гніздечка, ділянки біля ресторану, кафе або спроектувати прибудинкову територію своїх друзів, знайомих.

Лише за 72 години Ви отримаєте нову професію! Навчання проводять науковці та практики, кандидати сільськогосподарських наук, доценти та ландшафтні дизайнери. Заняття проводитимуться як в аудиторіях, так і на об'єктах.

Навчально-методичні матеріали надаються безкоштовно. Також Ви отримаєте інформацію про компанії з ландшафтного дизайну, розсадники нашого регіону та України загалом!

Вартість навчання складає:

група із 5 чоловік 2400 грн за людину;

група із 4 чоловік 3000 грн за людину.

1 ГРУПА ЗАКІНЧИЛА НАВЧАННЯ У ВЕРЕСНІ!

(http://lgf-znaeu.at.ua/news/vipusk_landshaftnij_dizajneriv/2016-10-04-49)

ФОРМУЄМО НАСТУПНУ ГРУПУ СЛУХАЧІВ!!!!!

Реєструйтеся за телефоном: +38 (063) 792–45–60 (Сірук Ірина Миколаївна).

Питання щодо програми та проведення занять:

тел.: +38 (096) 900–13–62 (Марков Федір Федорович);

+38 (067) 772–12–04 (Іванюк Тетяна Миколаївна);

+38 (067) 996–80–26 (Буднік Ігор Петрович).

Після закінчення курсів Ви отримаєте сертифікат Житомирського національного агроекологічного університету.

Випускники можуть працювати у галузях:  зелене будівництво;  ландшафтне озеленення;  створення ботанічних садів;  озеленення промислових територій;  озеленення рекреаційних територій;  озеленення земель, що рекультивуються;  створення та реконструкція дендропарків;  озеленення спортивних комплексів;  промислове квітникарство;  фітодизайн та оздоблення інтер’єрів.