За ініціативи Студентської ради Житомирський національний агроекологічний університет 14 квітня підтримав соціальну акцію «Рекорд доброти».

Відповідний захід у місті організувала ГО «Все робимо самі», аби зібрати гроші на лікування чотирьох онкохворих діток з Житомирської області, які потребують дороговартісних операцій за кордоном.

Мета – об’єднати мешканців міста і показати, що Житомир – найблагодійніше місто в країні. При умові, якщо учасниками акції стане 50 чи більше тисяч людей, представники Книги рекордів зарахують цей результат. Кожен учасник після відповідної реєстрації має кинути до скриньки 20 гривень, а за бажанням, навіть більше. За підрахунками організаторів, таким чином, вдасться зібрати мільйон гривень.

Студенти і викладачі, а також керівництво Житомирського національного агроекологічного університету вирішили максимально допомогти і діткам, і своєму місту на шляху до встановлення рекорду.

Зокрема, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори та близько 300 викладачів і співробітників університету, 2700 студентів після завершення навчального дня організовано відправилися на майдан Соборний, де відповідно до умов «Рекорду доброти» пройшли реєстрацію і здіснили благодійні внески учасників.

Відзначимо, що в агроуніверситеті активно допомагають та підтримують дітей, які лікуються в онковідділенні. На Різдвяні свята студенти возять туди солодощі та подарунки, а у попередні роки ЖНАЕУ влаштовував концерти за участю українських зірок задля збору коштів на лікування онкохворих дітей регіону.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного  університету