Підприємства міста, вищі навчальні заклади, коледжі, профтехучилища, центр зайнятості, кадрові агенції та жителі міста стали учасниками масштабного форуму роботодавців та «Ярмарку вакансій», які 20 травня пройшли у Житомирі. Основна мета ярмарку та форуму – налагодження тісної співпраці та ділових контактів учасників, відкриття нових перспектив для реалізації спільних проектів.

У сесійній залі Житомирської міської ради учасники форуму обговорили стан та перспективи розвитку професійного потенціалу Житомира, намагалися знайти шляхи його розвитку.

«На сьогоднішній день важливо не лише зуміти якісно підготувати фахівця, але й зробити максимум для того, аби випускник після завершення навчання міг влаштуватися на роботу за спеціальністю, – зауважив під час виступу ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – У цьому процесі важливі усі три складові співпраці – освіта, влада та бізнес. Безумовно, формувати навчальні плани без співпраці з потенційними роботодавцями, підприємствами та установами було б не логічно. Ми прийняли стратегію розвитку ЖНАЕУ, де всі ці моменти враховано. Треба адаптуватися під потреби регіону. Проблема дійсно є, бо, з одного боку, молодь обирає популярні напрями підготовки, а після закінчення ВНЗ не може влаштуватися на роботу. А з іншого – багато молодих людей їдуть працювати в інші регіони чи за кордон. Приємно, що на форумі ми говоримо не лише про проблеми і можливі напрямки співпраці, але й шукаємо шляхи розвитку Житомирщини. Сьогоднішні школярі, студенти – це майбутнє області, а тому варто допомогти їм знайти себе у професійному житті».

Зацікавлені організації та компанії, науковці, роботодавці, керівники вищих навчальних закладів обговорили ряд питань, зокрема, перспективи розвитку підприємництва та проблеми кадрового забезпечення, якість освіти і проблеми сучасного роботодавця у професійних кадрах, сучасний стан ринку праці в Житомирі та багато іншого.

На вулиці Михайлівській учасники форуму презентували свої навчальні заклади та умови вступу, представили стенди й наочності для агітації школярів-випускників.  «Ярмарок вакансій» спрямований на популяризацію професій, яких потребує сучасний ринок праці, а також ознайомлення студентів й випускників шкіл Житомира із навчальними закладами міста та провідними підприємствами Житомирщини.

Свої досягнення, розробки, корисну і довідкову інформацію на «Ярмарку вакансій» представили усі факультети Житомирського національного агроекологічного університету.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни