Заснована в березні 1919 року, нагороджена орденом «Знак Пошани»

www.zhytomyrschyna.zt.ua

П’ЯТНИЦЯ, 22липня 2016 року                                обласна офіційна громадсЬКО-ПОЛІТИЧНА ГАЗЕТА                                                       76 (20579)

Оголошення

Житомирський національний агроекологічний університет оголошує конкурс на заміщення

вакантних посад науково-педагогічних працівників кафедр:

загальної екології; правознавства; хімії; грунтознавства і землеробства; рослинництва; технології зберігання та переробки продукції рослинництва; захисту рослин; геодезії та землеустрою;акушерства і хірургії; анатомії і гістопогії; внутрішніх хвороб тварин та фізіології; мікробіології, фармакології та епізоотології; паразитології; ветеринарно-санітарної експертизи та зоогігієни; таксації лісу та лісовпорядкування; екології лісу та безпеки життєдіяльності; загального лісівництва; експлуатації лісових ресурсів; механіки та інженерії агроекосистем; електрифікації, автоматизації виробництва та інженерної екології; вищої та прикладної математики; машиновикористання та сервісу технологічних систем; процесів, машин і обладнання в агроінженерії; технологій виробництва продукції 'тваринництва; технологій переробки та якості продукції тваринництва; розведення, генетики тварин та біотехнології; годівлі тварин та технології кормів; фізичного виховання; фінансів і кредиту; комп'ютерних технологій і моделювання систем;: аналізу і статистики ім. І. В. Поповича, суспільних наук; бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту; менеджменту організацій і адміністрування ім. М. П. Поліщука: маркетингу; менеджменту ЗЕД; економікиі підприємництва; іноземних мов.

УМОВИ КОНКУРСУ:

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні подати заяву на ім'я ректора, документи про освіту, науковий ступінь, вчене звання, список наукових праць, винаходів, публікацій, письмову згоду на збір та обробку персональних даних. Кваліфікаційні вимоги до претендентів на офіційному сайті університету. http://www.znau.edu.ua.

Житлом університет не забезпечує.

Строк подання заяв і  документів для участі в конкурсі протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Адреса: 10008, м.Житомир,бульвар Старий.,7,тел. 22-56-82