Студенти Житомирського національного агроекологічного університету, які здобувають освіту за спеціальностями «Економіка підприємств», «Менеджмент організацій» та «Облік і аудит», поспілкувалися із засновником  ТОВ «Фаворит-агро» Оленою Розенблат.

Основний вид діяльності підприємства – вирощування зернових та технічних культур (соя, пшениця, кукурудза, ячмінь пивоварний та фуражний), а також переробка власної продукції.

На зустріч зі студентами Олену Розенблат запросив  ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. У вітальному слові він наголосив, що у агроуніверситеті постійно проводять подібні заходи за участю підприємців, представників сфери бізнесу та інших.

Олена Розенблат розповіла студентам ЖНАЕУ про те, як розпочинала свою діяльність у агросфері, поділилася спогадами про перші кроки у бізнесі, складнощі розвитку сільського господарства в Україні та відповіла на запитання студентів.

«Не важливо ким ви будете врешті працювати, але важливо, щоб у вас були правильні принципи. Щоб ви розвивалися, підвищували свою кваліфікацію, навички і знання. Щоб ви інвестували у себе. Лише тоді ви станете класними фахівцями, які самі будуть диктувати свої умови роботодавцям, ставте собі ціль і йдіть до неї», – наголосила під час зустрічі в ЖНАЕУ Олена Розенблат.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України