02 липня 2015 року 11:00 актова зала

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ

ВЧЕНОЇ РАДИ

(ЗА УЧАСТЮ ЗАВІДУВАЧІВ КАФЕДР)

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Конкурсні питання.
  2. Про підсумки роботи університету у 2014-2015 навчальному році та завдання його діяльності у 2015-2016 навчальному році. Доповідає в. о. ректора Скидан О. В.
  3. Затвердження основних нормативів для формування навантаження за навчальними планами підготовки фахівців університету на 2015-2016 н. р. Доповідає перший проректор, проректор з навчальної роботи Цаль-Цалко Ю. С., керівник НМВ Слюсаренко І. П.
  4. Про результати перевірки окремих питань фінансово-господарської діяльності університету з 01.01.2012 р. до 31.01.2015 р. Доповідає головний бухгалтер Хрус С. С.
  5. Про затвердження Положення про наукову бібліотеку ЖНАЕУ. Доповідає директор головної бібліотеки Ігнатюк М. В.
  6. Різне.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України