ПРЕС-РЕЛІЗ

СЕМІНАРУ

«Використання методу анімалотерапії (іпотерапії, каністерапії)

в роботі з дітьми з особливими потребами»

10 липня 2015 року на базі Житомирського національного агроекологічного університету проводитиметься семінар «Використання методу анімалотерапії (іпотерапії, каністерапії) в роботі з дітьми з особливими потребами».

Організатори семінару – громадська організація «Берегиня Полісся» та обласний благодійний фонд «Берегиня Полісся».

Семінар проходитиме за підтримки Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирського національного агроекологічного університету.

Мета семінару: привернути увагу громадськості та поширити інформацію про метод анімалотерапії (іпотерапії, каністерапії) в роботі з дітьми з особливими потребами на Житомирщині.

Семінар відбувається за підтримки благодійної організації дитячо-юнацької та культурно-просвітницької діяльності «Житичі».

Час заходу: 11:00 – 15:00.

Програма заходу:

10:00 – 11:00 – реєстрація учасників семінару.

11:00 – Початок роботи семінару.

• вступне слово керівника громадської організації «Берегиня Полісся» Ольги Маньковської;
  • презентація президента обласного благодійного фонду «Берегиня Полісся» Олесею Марчук діяльності центру іпотрерапії та каністерапії, які у своїй діяльності здійснюють реабілітаційні заходи для дітей, хворих на ДЦП, аутизм, нервові розлади методом анімалотерапії;
  • виступи працівників медичних установ, батьків дітей, що проходили курс лікування за допомогою іпотерапії та каністерапії;
  • практичне використання методу каністерапії (доповідає голова громадської організації «Берегиня Полісся» Ольга Маньковська).

13:00 – 14:00 – Обідня перерва.

14:00 – 15:00 – Підсумки роботи семінару.

Адреса заходу:

Житомирського національного агроекологічного університету м. Житомир, Бульвар Старий, 7, актова зала.

Контактна особа щодо проведення заходу:

Ольга Юріївна Маньковська [конт. тел. (067) 365-09-32]

Відділ виховної роботи