Розпочато черговий набір до Муніципальної молодіжної освітньої програми «Школа Місцевого Самоврядування» (23 сесія).

Це ексклюзивна муніципальна освітня програма, яка реалізовується Об'єднанням громадян «Рідне місто» та Молодіжним об'єднанням «XXI Платформа» за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Діяльність «Школи» спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формування дієвої молодіжної політики та надання можливості талановитій молоді реалізувати себе. На сьогодні «Школа» налічує більше 1800 випускників.

По закінченню курсу «Школи Місцевого Самоврядування» слухачі отримують сертифікати та зараховуються до кадрового резерву міськвиконкому.

Запрошуємо до Школи місцевого Самоврядування!

Зразок анкети, яку потрібно розмножити та заповнити (див. у додатку).

Заповнені анкети необхідно повернути до 18 березня 2015 року, за адресою: каб.107, корпус 4, відділ виховної роботи або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити додаток (*.pdf)

відділ виховної роботи