ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

для учнів 9-11 класів

загальноосвітніх навчальних закладів

20-25 ЧЕРВНЯ 2016 РОКУ

Житомирський національний агроекологічний університет запрошує учнів 9-11 класів на навчання в Літній школі з інтелектуальної власності, економіки та маркетингу, що проводитиметься з 20 по 25 червня 2016 року.

Метою Літньої школи є формування та закріплення знань у галузі інтелектуальної власності, економіки та маркетингу. Програма Літньої школи охоплює питання захисту та комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності, сучасні проблеми макро та мікроекономіки, теоретичні та практичні аспекти брендингу та паблік рілейшнз.

Програма передбачає проведення лекцій, тренінгів, колективних дискусій та індивідуальних консультацій. Після занять слухачам Літньої школи пропонуються ознайомчі екскурсії, спортивні змагання, квести.

Заняття у Літній школі проводитимуться кандидатами та докторами економічних наук, сертифікованими спеціалістами у галузі маркетингу, економіки та інтелектуальної власності.

Тренінги проводитимуться за участі практиків сфери підприємництва, банківської діяльності, фінансів та державного управління.

Робочою мовою Літньої школи є українська.

Після успішного завершення навчання слухачі отримують сертифікат затвердженого зразка.

Реєстрація на навчання у Літній школі закінчується за тиждень до її початку. Кількість місць обмежена.

Навчання можливе лише після укладання договору про надання освітніх послуг між Університетом та Замовником. Вартість навчання становить 540 грн.

Переможці та призери предметних олімпіад ІІІ та IV етапів, а також призери конкурсу МАН обласного та Всеукраїнського рівнів мають змогу укласти договір на навчання безоплатно.

Оплата проводиться не пізніше ніж за тиждень до початку навчання згідно договору.

Для реєстрації на навчання необхідно прислати на електронну адресу кафедри економічної теорії та інтелектуальної власності заявку на участь.

Заявка на участь у Літній школі з інтелектуальної власності, економіки та маркетингу ЖНАЕУ (*.docx)

на участь у Літній школі з інтелектуальної власності, економіки та маркетингу

Житомирського національного агроекологічного університету

Прізвище ___________________________