Студенти-гуртківці лабораторії кінології та фелінології мали змогу поліпшити свої фахові знання на семінарі, який пройшов в м. Києві на базі спілки самаритян кінологів України (ССКУ) з 15 по 18 листопада 2015 року. Проводив семінар віце-президент Міжнародної організації (ASB) рятувальних собак Детнер Кюн (Німеччина) для пошуково-рятувальних робіт. ASB – всесвітня асоціація, яка готує собак для пошуково-рятувальних робіт. Студенти приймали активну участь у тренінгах, чим підвищили свої навички в роботі з собаками.

До слова лабораторія приймає активну участь в проекті «Друг героя». Напередодні була проведена презентація цього проекту на факультеті ветеринарної медицини. Суть його полягає в підготовці собак для реабілітації воїнів АТО, та службових собак (собак-поводирів) для людей з обмеженими можливостями.

Першим кроком було відвідування Житомирського шпиталю зав. лабораторією Лойко В.І. та доцента кафедри мікробіології, вірусології та епізоотології Рибачук Ж. В. із службовою собакою. Слідуючим кроком буде підготовка собак за участі студентів-гуртківців з ОКД і ЗКС та передача їх батькам загиблих воїнів в АТО. Лабораторія готова до співпраці з зацікавленими студентами (з своїми собаками чи без) в даному напрямку.

Доцент кафедри мікробіології, вірусології та епізоотології Бегас В.Л.

Інструктор службового собаківництва, зав. лабораторією кінології та фелінології Лойко В.І.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України