Наприкінці травня студенти і викладачі Житомирського національного агроекологічного університету зустрічалися із депутатом обласної ради Іриною Костюшко та  говорили  про органічне виробництво.

А вже  27 серпня у селі Стремигород Коростенського району ректор ЖНАЕУ Олег Скидан мав можливість знову особисто поспілкуватися із пані Іриною під час  Всеукраїнського фестивалю льону, головним організатором та ідеологом  якого виступила саме депутат Житомирської обласної ради та власниця агрокомпанії «Зоря» Ірина Костюшко. «Повернувши льон – ми зможемо відродити села, створити нові робочі місця. Це наша мета. Дана культура є нішевою для нашої області, вона не виснажує землі та користується попитом у всьому світі», –  наголосила Ірина Костюшко.

Олег Скидан також відвідав  науково-практичну конференцію серед аграріїв, серед основних тем якої – «Секрети успішного вирощування льону», «Збільшення доходу без додаткових витрат», тощо.

«Захід такого рівня безумовно має право на існування, він має стати традиційним і свого роду візитівкою Житомирщини, де ще у 1990-х роках половину доходів регіону забезпечувало льонярство. Люди їдуть сюди, бо їм цікавий цей напрям і вони зацікавлені у відродженні галузі, – пояснює ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Програма фестивалю дуже насичена. Можна поспілкуватися із аграріями, відвідати концерт, виставки, на яких, зокрема, представлені вироби і продукція з льону. У нашому агроуніверситеті ми також ,повсякчас, сприяємо відродженню українських традицій та розвитку культури. Приємно, що маємо однодумців, яких сьогодні зібрав цей фестиваль льону.»

Загалом на захід завітали тисячі відвідувачів, серед яких почесні гості – Віце-прем’єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко з дружиною Людмилою, Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, народний депутат України Володимир Арешонков, в. о. голови Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич, заступник голови ОДА Ярослав Лагута, перший заступник голови облради Володимир Ширма.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни