На базі санаторію «Дениші» 29  березня 2017 р. стартувала  ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Перспективи і тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і знарядь», організаторами якого виступили  відділення «Агроінженерія» ЖАТК та факультет інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету.

У заході беруть участь науковці із різних куточків країни. Зокрема,  було  представлено змістовну та актуальну збірку із матеріалами конференції,   до якої увійшло 142 наукові тези та статті.

Під час пленарного засідання із доповідями виступили директор ЖАТК Тимошенко Микола Михайлович, доктори наук та професори  – Голуб Геннадій Анатолійович (Київ), Середа Леонід Павлович (Вінниця), Бойко Анатолій Іванович (Київ), Дмитрів Василь Тарасович (Львів), Кухарець Савелій Миколайович (Житомир), декани із НУБіП та ЖНАЕУ – Ружило Зіновій Володимирович та Ярош Ярослав Дмитрович, завідувач відділення «Агроінженерія» ЖАТК  – Борак Костянтин Вікторович та інші відомі науковці та аспіранти із Києва, Харкова, Кропивницького, Луцька.

Тематичні напрямки роботи конференції протягом 29–30 березня:

• Стан та перспективи розвитку машин для рослинництва
  • Стан та перспективи розвитку машин для тваринництва
  • Технічний сервіс
  • Надійність машин
  • Енергетика, енергетичні засоби електротехнології та автоматизації
  • Закономірності процесів тертя та зношування деталей сільськогосподарської техніки
  • Біоенергетичні системи та відновлювальна енергетика.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни