На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 р. № 1247 щодо подальшого підвищення якості підготовки фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для творчого зростання, і наказу по ЖНАЕУ від 24.02.2016 р. № 34 “Про проведення I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015–2016 н. р. серед студентів ЖНАЕУ” 09 березня 2016 р. на базі кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування факультету екології і права була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Екологічна безпека”.

Із вступним словом виступив декан факультету екології і права д.е.н., професор кафедри Данкевич Євген Михайлович, який відзначив важливість проведення даного заходу та побажав студентам показати якнайкращий рівень знань.

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади проходив у вигляді тестування. Студентам було запропоновано 60 питань з вибором однієї вірної відповіді. Кожна вірна відповідь оцінювалась у один бал. У олімпіаді взяли участь 22 студенти 4 курсу факультету екології і права.

Предметна конкурсна комісія у складі доцентів кафедри екологічної безпеки Климчик О. М. (голова комісії), Бордюг Н.С., Шульги І.В. за результатами тестування визначила переможців олімпіади.

Перше місце посіла Кравченко Євгенія, яка набрала 50 балів, друге – Лобас Ірина (49 балів), третє – Гень Юлія (41 бал). Переможців нагороджено Грамотами, а всі учасники олімпіади отримали Сертифікат учасника, які вручав в.о. завідувача кафедри В.О. Смаглій.

Кравченко Євгенія, як переможець І туру, прийме участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади, який буде проведено 6–8 квітня 2016 р. у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського.

Деканат факультету екології і права бажає подальших успіхів учасникам олімпіади.