Житомирський національний агроекологічний університет відвідав шеф-редактор Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» Олександр Георгійович Степовий, який провів лекцію-тренінг для студентів спеціальності «Облік і оподаткування».

Лектор акцентував увагу на значенні обраної студентами спеціальності, вказав на роль спеціаліста з обліку і оподаткування в управлінні суб’єктами господарювання, надав корисні та практичні поради щодо можливостей саморозвитку студентів та їх подальшого працевлаштування.

Тематика тренінгу викликала великий інтерес серед майбутніх фахівців з обліку та оподаткування. Кожен учасник тренінгу одержав комплект фахових матеріалів. Кафедрою бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту було заключено довгостроковий договір про співпрацю з редакцією газети «Все про бухгалтерський облік». Під час зустрічі з шеф-редактором студентки четвертого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Кузьменко Ольга Михайлівна та Полянко Вероніка Борисівна були відзначені подяками газети за творчий підхід до проведення наукових досліджень у сфері бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту.

Деканат факультету обліку та фінансів

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки