27 січня університет відвідала делегація Вищої школи агробізнесу (WSA, м. Ломжа, Польща). Відбулась зустріч з керівництвом університету, під час якої обговорювались напрямки навчальної та наукової співпраці, які є цікавими для обох вищих навчальних закладів.

Потім в конференц-залі відбулась зустріч зі студентами та співробітниками університету. Представники польського внз провели презентацію діяльності свого закладу та запропонували студентам ЖНАЕУ паралельно навчатися у WSA. Так як вартість навчання є досить суттєвою перешкодою на шляху до отримання європейського диплому, керівництвом польського підрозділу міжнародної компанії G’s було запропоновано проходження стажування в компанії як частини навчального процесу у Вищій школі агробізнесу.