У Центрі благодійної допомоги та волонтерства «Допоможемо разом!» Житомирського національного агроекологічного університету науково-педагогічним складом та співробітниками зібрано кошти у розмірі близько 20 000 грн.,

які спрямовано на допомогу військовослужбовцям 95-ої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Зазвичай кошти спрямовуються на найбільш потрібні предмети побуту, при цьому поза увагою залишається це одне з найактуальніших питань – матеріально-технічне забезпечення.

Попередньо керівництво військовою частиною поінформувало, що для ефективного виконання бойових завдань є потреба у якісній комп’ютерній техніці. Тому колектив університету вирішив на зібрану суму придбати три сучасних ноутбуки.

Зазначимо, що Житомирський національний агроекологічний університет вже не вперше опікується потребами військовослужбовців рідної 95-ої окремої аеромобільної бригади.

Зокрема, восени цього року, за ініціативи студентства ЖНАЕУ, пройшов соціальний флешмоб «Придбав собі – придбай захиснику!». Під гаслом «Давайте разом допоможемо безстрашним захисникам нашої Незалежної Держави!» студентство, викладачі та співробітники зібрали продукти харчування, засоби гігієни та медикаменти на суму близько 6 000 грн., які передали 2 листопада цього року військовослужбовцям 95-ої аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

З посиленням суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, протягом останніх двох років, ЖНАЕУ зібрав понад 110 тис. грн. на потреби учасників АТО.

Вручення подарунків та вітальної листівки відбулася 11 грудня 2015 року та приурочена до 23-ої річниці від Дня заснування легендарної 95-ої окремої аеромобільної бригади – військового з’єднання аеромобільних військ України, що входить до складу Збройних сил України.

Українське радіо

Прес-служба ЖНАЕУ

автор фото Сергій Глабчук

Сварог