Всеукраїнська  громадська  організація

«Асоціація  агроекологів  України»

Вельмишановний Олеже Васильовичу!

Рада і Президія Всеукраїнської громадської організації «Асоціація агроекологів України» з найщирішими почуттями вітають Вас із впевненою перемогою на виборах ректора Житомирського національного агроекологічного університету. Нам приємно усвідомлювати, що Ви здобули очікувану й закономірну перемогу, а вибори пройшли неупереджено і прозоро з волевиявленням сучасних демократичних переконань виборців.

Сподіваємося, що Ваш рідний університет, у якому Ви пройшли шлях від студента до ректора-доктора наук, за Вашого керівництва стане ще потужнішим вищим агроекологічним закладом освіти. Адже обрання Вас на посаду ректора є новим етапом поступу й зростання багатотисячного університетського колективу співробітників і студентів, майбутнє якого передусім пов’язується з іменем керівника, його конкретними справами, людською привабливістю.

Сьогодні Ви визнаний лідер усього колективу – від студента до професора. Вас бачить надійним гарантом подальшої успішності Університету, спроможним бути щедрим на нові відкриття, мудрі і далекоглядні рішення в ім’я розбудови української агроекологічної освіти та науки. Нехай ніколи не вичерпується Ваша особиста відкритість, порядність, толерантність, людська доброта. Нехай на довгі роки залишається незмінним Ваше найвище кредо – вірно служити українському народу.

Бажаємо Вам , шановний Олеже Васильовичу, швидкого утвердження на посаді ректора.

Бажаємо чіткості і сміливості у прийнятті рішень, задля плавних оптимістичних перспектив динамічного поступального розвитку.

Бажаємо впевненості, що Ви робите велику і потрібну для України, її молоді і науки справу з виховання агроекологічної еліти нації.

Бажаємо міцного здоров'я на довгі роки, щастя, достатку і благополуччя, натхнення у щоденній роботі, нових звершень у професійній та громадській діяльності.

Віримо, що Ваша праця буде спрямована на благо Університету, українського народу та держави.

Президент Всеукраїнської громадської організації
«Асоціація агроекологів України»