Рішенням Вченої ради  Інституту агроекології та природокористування Національної академії аграрних наук України від 14 вересня 2015 року доктору економічних наук, в.о. ректора ЖНАЕУ Скидану О.В. присвоєно звання "Почесний доктор Інституту агроекології та природокористування НААН".

Житомирський національний агроекологічний університет та Інститут агроекології та природокористування НААН мають багаторічні плідні відносини у сфері агроекології, розвитку органічного виробництва. Сьогодні наш університет спільно з Інститутом агроекології та природокористування, а також рядом інших вищих навчальних закладів та наукових установ проводять роботу щодо створення Всеукраїнської асоціації агроекологів.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни