Напередодні Дня працівників освіти та Всеукраїнського дня бібліотек у Житомирському національному агроекологічному університеті провели урочистий захід, під час якого присутніх вітали ректор Олег Скидан та голова профкому співробітників Лариса Суліменко.

«Ваша професія потребує сумлінної праці й терпіння. Така робота не обмежується лише стінами університету. Ви постійно у колі молодих та енергійних людей, разом з якими творите майбутнє цієї країни. Бажаю кожному здоровя, сил, мирного неба і здійснення всіх задумів», звернувся ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

У рамках свята він вручив викладачам і співробітникам агроуніверситету грамоти і подяки від себе особисто та керівного складу ВНЗ, а також грамоти від управління агропромислового комплексу Житомирської облдержадміністрації.

Концертну програму із вітаннями підготували Марія Ревінцова, інструментальний ансамбль ЖНАЕУ, Світлана Вітер, Ірина Шнайдер, Ярослав Фелонюк, Роман Куницький, студентська збірна команда КВН «Житомирський стандарт» та інші.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки