Протягом 9-11 листопада у Києві проходила  найбільша в Україні виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2016».

Організатор заходу - лідер виставкового бізнесу України - компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, за сприяння Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Української аграрної конфедерації, Українського клубу аграрного бізнесу.

Завдяки участі у «ІнтерАГРО 2016» провідних міжнародних та вітчизняних брендів – виробників сільськогосподарської техніки, насиченій та потужній діловий програмі, партнерству виставки з відомими світовими організаціями - вона є визнаним лідером, головним інтелектуальним майданчиком та ефективною маркетинговою платформою для розвитку і просування компаній на вітчизняному та міжнародному ринках.

Серед учасників потужні компанії: Kuhn, Vaderstad, Claas, NewHolland, CaseIH, Amazone, Horsch, Poettinger, EridonTech, Hardi, Lemken, Quivogne, AGCO, Kverneland, VelesAgro, Berthoud та інші.

Захід також відвідали викладачі факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету, директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва ЖНАЕУ Валерій Андрійчук, інші. Крім цього, більше півсотні студентів ЖНАЕУ  взяли участь у "Марафоні співбесід - Твій професійний старт”.

У рамках виставки вперше  відбувся абсолютно новий проект - інтерактивна платформа «ІнтерАгроДебати».  Традиційно  відбувся День Франції в Україні, де пройшли міжнародні семінари за участю поважних гостей на тему: «Управління ризиками в агросекторі».

Учасники Національного павільйону Ізраїлю провели Українсько-ізраїльський сільськогосподарський бізнес-семінар по майбутньому співробітництву наших країн.

Ажіотаж серед учасників викликав також і круглий стіл: «Нові експортні можливості АПК. Відкриття ринків азійського континенту», організований Українською аграрною конфедерацією та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Не менш цікавою  була  конференція: «Школа Аграрного Експортера», на якій була присутня заступник Міністра аграрної політики і продовольства України Ольга Трофімцева.

«ІнтерАГРО 2016» була насичена інформативними та ексклюзивними діловим заходами для аграріїв, які відмітили, що саме програма заходів виставки дає змогу отримати відповіді на більшість актуальних питань в агросекторі

Інформаційно корисною стала міжнародна конференція: «Соя: Новітні тенденції в попиті на рослинний протеїн для людей та тварин. Ефективні технологічні рішення та кращі практики виробництва».

Також на виставці відбулося підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу кращих інноваційних рішень в сільськогосподарській техніці та обладнанні «InterAGRO Innovation Award». Переможці були представлені на виставці, тому відвідувачі та учасники мали змогу ознайомитись з ними на стендах компаній.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України