Викладачі і студенти Житомирського національного агроекологічного університету 11 листопада 2016 року спільно святкували Міжнародний День бухгалтера. На захід також завітали студенти із Житомирського агротехнічного коледжу.

З цієї нагоди усі зібралися на святковий концерт, який цьогоріч проводили у форматі конкурсу за участю 5 команд.

Їхні номери оцінювали журі, серед яких ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, завідувач економічного відділу агротехнічного коледжу Марія Лебідь, головний редактор журналу “Баланс-агро” Сергій Наумов, головний бухгалтер управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА Тетяна Дем'янюк,  головний бухгалтер ТОВ “Юніком-Пром” Юрій Тростенюк, головний бухгалтер ЖНАЕУ Світлана Хрус.

“Мені приємно наразі вітати усіх причетних до цього заходу – студентів спеціальності “Облік і оподаткування”, викладачів кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту ЖНАЕУ, бухгалтерів із досвідом. Я зичу кожному із вас успіхів у роботі.  Добре, що є такий день, коли ви можете трохи відволіктися і насолодитися святковим концертом. Цього року до підготовки концерту підійшли досить креативно і зуміли показати творчі здібності і вміння тих, хто обрав для себе бухгалтерську професію. Ви побачите, які це енергійні і драйвові люди. Вони здатні подарувати гарний настрій і зробити свято собі та нам усім”, – відзначив під час вітального слова ректор Житомирськогго національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Отож, для бухгалтерів і про бухгалтерів на сцені ЖНАЕУ виступали:

• команда “Мінімум турбот”, наставники Юлія Мороз та Алла Киян;
  • команда “Соооосисочки”, наставники Лариса Суліменко та Марія Камінська;
  • команда “40 градусів”, наставники Наталія Савченко, Роман Савченко та Надія Тально;
  • команда “Шалене ранчо”, наставники Тетяна Гайдучок та Ганна Пасемко;
  • команда “Повна торба”, наставники Світлана Вітер та Юзеф Цаль-Цалко.

Зокрема, вони багато жартували на професійні теми, показуючи робочі будні бухгалтерів на підприємствах, у колгоспах, магазинах тощо. Команда “Соооосисочки” запропонувала глядачам продегустувати свою продукцію, а “Мінімум турбот” – влаштували танцювальний флешмоб.

Лунали зі сцени музичні вітання і навіть реп про бухгалтерів,  були також танцювальні постановки.

Журі вирішило, що у таке свято не має бути переможців та переможених, тож ректор ЖНАЕУ Олег Скидан разом із деканом факультету обліку та фінансів Максимом Степурою вручили усім командам-учасникам солодкі подарунки.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України