11 квітня 2016 р. відбулося відкриття копіцентру, який розташовано в фойє центрального корпусу Житомирського національного агроекологічного університету. Копіцентр є складовою лабораторії інформаційно-видавничого забезпечення навчального процесу кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем, завідувач Ю. Б. Бродський. Механізм дії роботи копіцентру спрямований на швидке обслуговування студентів вишу.

Працівниками копіцентру є доброзичливі, порядні, активні молоді люди, які працюють під керівництвом завідувача лабораторії інформаційно-видавничого забезпечення навчального процесу В. О. Лясковської. Ініціатором створення копіцентру є ректор ЖНАЕУ доктор економічних наук, професор О. В. Скидан.

Зручніше, вигідніше, а головне дешевше відтепер можуть друкувати, копіювати, сканувати і ламінувати студенти та співробітники Житомирського національного агроекологічного університету.

За словами ректора ЖНАЕУ Олега Скидана,  до цього в університеті відповідні послуги надавали приватні підприємці.

«Тут працюють спіробітники нашої лабораторії інформаційно-видавничого забезпечення навчального процесу кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем. Є техніка, є люди, які вміють працювати з нею і надавати якісні послуги, тому ми вирішили, що й копі-центр у нас має бути свій, – наголошує ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан під час відкриття пункту копіювання та друку. Варто зауважити, що ціни тут значно нижчі, ніж у інших подібних закладах поблизу. Послуги надаються по собівартості. Фактично, ми полегшуємо життя студентам одразу  кількох факультетів, що розташовані у цьому та сусідньому корпусах. За дуже короткий період часу вони можуть отримати комплекс усіх необхідних послуг у межах свого навчального закладу».

У копі-центрі в ЖНАЕУ одночасно працює дві людини. Свої робочі місця та техніку вони показують ректору та обговорюють подальші плани. Планується, що до осені  у агроуніверситеті  облаштують ще один такий копі-центр.

Працюватиме копі-центр на першому поверсі центрального корпусу з 8.15 до 17.05 год. без перерв. Чорно-білий друк і копія А4 тут коштуватимуть 70 коп, а кольоровий – від 1.50 грн.

Можна роздрукувати, копіювати чи відсканувати також великі формати. Фотодрук  – від 2 грн.

Додатково можна замовити дизайнерські послуги, виготовлення візитних карток і бланкової продукції, брошурування, а також роздрукувати фото на документи.

Телефон для довідок (0412) 37–49–44.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України