24 листопада 2016 року відбулося чергове засідання науково-технічної ради науково-інноваційного інституту екології та лісу.

Головною метою засідання було затвердження звітів аспірантів про виконання науково-дослідної роботи за рік. Із доповідями виступили:

Борисюк Людмила Борисівна. Тема дослідження: «Еколого-економічна ефективність вирощування енергетичної верби на рекультивованих землях після видобування ільменітових руд на Поліссі України».

Бондар Михайло Миколайович. Тема дослідження: «Просторово-типологічна організація та поширення бобра річкового (Castorfiber) в умовах Центрального Полісся».

Гранківський Максим Володимирович. Тема дослідження: «Продуктивність і якість продукції дійних корів при використанні пасовищ техногенно забруднених територій».

Печенюк Євгеній Петрович. Тема дослідження: «Формування лісостанів на ділянках, що вийшли з сільськогосподарського користування в умовах Центрального Полісся».

Лятушинський Сергій Васильович. Тема дослідження: «Інноваційна система біотестування якості води рибогосподарських водойм».

Швець Володимир Васильович. Тема дослідження: «Екологічне обґрунтування використання рекультивованих земель після видобування ільменітових руд».

Кусік Василь Миколайович. Тема дослідження: «Кореневі шкідники Житомирського Полісся та наслідки їх впливу на соснові насадження регіону».

Після проведення обговорення було затверджено звіти аспірантів .

Крім того, заступники деканів з наукової роботи Сірук Ю. В. та Матковська С. І. доповіли про хід підготовки звітів з науково-дослідних тематик, закріплених за викладачами  факультетів.

Директор науково-інноваційного інституту екології та лісу, д.е.н. Данкевич Є. М. оголосив, що розпочинається підготовка до проведення щорічної конференції «Наукові читання – 2017».