Зустріч відбудеться 26 травня о 12.00 у приміщенні актового залу Житомирського національного агроекологічного університету.

Ірина Костюшко, депутат Житомирської обласної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села, розповість про можливі шляхи розвитку конкурентоспроможності нашої області: "Ми відтермінували розгляд Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки на цій сесії. Наразі ми хочемо доповнити її новим напрямком для України та нашого регіону - органічним. У Житомирської області є усі шанси відкрити першу в Україні сертифіковану лабораторію для органічного виробництва. Це зробить нашу область конкурентоспроможною, дасть їй значні переваги. А хто як не головні розробники цього напрямку можуть надати найкращі коментарі. Для цього я і запропонувала провести цей круглий стіл".

В планах обговорити не лише розвиток агропромислового комплексу, а й дати відповіді на запитання по бізнес-управлінню та мотивації.

Ірина Костюшко закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування», додатково отримавши ступінь MBA (міжнародний кваліфікаційний ступінь «Магістр ділового адміністрування»).

Із 1997 по 2013 рік працювала директором ТОВ «Сайкофарм», ТОВ «Снейк», ТОВ «Аптека мінеральні води». На цей час є власником аграрної компанії «Зоря» в селі Стремигород на Коростенщині. Фірма займається вирощуванням, нішевої для Житомирської області культури, льону.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України