31 серпня 2016 року 11.00 актова зала

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

1. Конкурсні питання.

2. Підсумки формування контингенту студентів та слухачів в університеті. Доповідає Вербельчук С. П. – відповідальний секретар приймальної комісії.

3. Результати дистанційного тестування аграрних вузів ДУ «НМЦ «Агроосвіта». Доповідає Слюсаренко І. П. – керівник навчально-методичного відділу.

4. Підтримка наукових проектів університету для їх подання на участь у щорічному конкурсному відборі в МОН України, виконання яких розпочнеться у 2017 році за рахунок коштів державного бюджету. Доповідає Романчук Л. Д. – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку.

5. Внесення змін до Положення про порядок попереднього розгляду навчально-методичних та наукових видань ЖНАЕУ. Доповідають: Цаль-Цалко Ю. С. –  проректор з навчальної роботи, Романчук Л. Д. – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку.

6. Різне.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України