Шановні колеги, з 4 липня відповідно до наказу № 122 від 04.07.2016 року в університеті оголошується перший етап конкурсного відбору проектів науково-дослідних робіт, виконання яких розпочнеться у 2017 р. за рахунок коштів державного бюджету.

Перевага при відборі надається тим проектам, які мають особливо важливе значення для підвищення обороноздатності та національної безпеки держави, мають прикладні результати подвійного використання, а також конкурентоспроможності на світовому ринку та спрямовані на використання у соціальній сфері, виробництві, навчальному процесі.

Обсяг фінансування проектів планується не менше 200 тис. грн на рік, терміни виконання фундаментального і прикладного проекту – до 36 місяців, розробки – до 24 місяців.

До 17 серпня 2016 року директори науково-інноваційних інститутів та заступники деканів з наукової роботи мають подати у службу наукових досліджень та інноваційного розвитку проекти науково-дослідних робіт, що пропонуються до виконання у науково-інноваційних інститутах, факультетах у 2017 році (у електронному та паперовому вигляді) відповідно до затверджених форм Міністерства освіти і науки України та їх зведений перелік, документи, що засвідчують результати конкурсного відбору проектів (витяг із протоколу науково-технічної ради інституту).

Наказ про проведении першого етапу конкурсного відбору проектів науково-дослідних робіт у НУБіП України
Перелік секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН
Наказ про відбір проектів наукових досліджень і розробок
Форма проекту фундаментального/прикладного дослідження