Рада німців України разом з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH проводить міжнародний молодіжний проект «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця у країнах Східного партнерства».

За замовленням Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина проект підтримує талановиту молодь з країн Східного партнерства та сприяє міжнародному взаєморозумінню на цивільно-суспільному рівні.

В рамках проекту «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця у країнах Східного партнерства» Центр німецької культури «Widerstrahl» проводить міжнародний конкурс на тему: «Моя країна в європейській сім'ї».

Міжнародний конкурс «Моя країна в європейській сім'ї» для німецькомовної молоді України, Молдови, Грузії, Білорусії – оголошується Центром німецької культури «Widerstrahl» за інформаційної підтримки Посольства Німеччини в Україні, Посольств країн Східного партнерства, Ради німців України, Гете – Інституту в Україні та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки.

Мета конкурсу:

• формування європейських цінностей і міжкультурного діалогу через сприйняття іншої культури та засобів соціальної комунікації;
  • виявлення талановитої творчої молоді, яка цікавиться історією, культурою, традиціями й виявила здібності до наукових пошуків, написання публіцистичних, наукових робіт.

Запрошуємо молодь від 18 до 35 років, із рівнем володіння німецькою мовою не нижче В1, до участі у даному Конкурсі;

Термін прийому робіт: 01.09.2015 – 30.09.2015р.

Детальну інформацію щодо участі у конкурсі можна отримати на сайті: www.widerstrahl.org

Відділ виховної роботи
               (О.М.Вознюк)