У Житомирському національному агроекологічному університеті розпочато реєстрацію на участь в олімпіаді для випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв і ОКР «Молодший спеціаліст».

Метою учнівської олімпіади є прагнення виявити талановиту молодь, допомогти їй у виборі майбутньої професії фахівців з бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування,  сприяти розвитку в обраних напрямах. Кожен учасник має змогу отримати призові винагороди, а також навчатися за економічною спеціальністю з найнижчою ціною серед ВНЗ м. Житомира, особи, які мають диплом «молодшого спеціаліста» всіх спеціальностей розпочати навчання з 3 курсу.

Олімпіада проводиться з 2-х дисциплін: «Основи економіки» для спеціалізації «Облік, аудит, контроль, аналіз діяльності підприємства та бюджетної установи» та «Податки» для спеціалізації «Оподаткування, податковий облік, аудит, контроль, аналіз платників податків та формування і використання бюджетних коштів».

Змагання відбуваються у два етапи.

Перший етап олімпіади відбуватиметься дистанційно. Учасники отримують завдання на електронну адресу одразу після реєстрації.

Зареєструватися на участь у першому етапі необхідно до 1 квітня 2016 року. При цьому на першому етапі учасник може обрати одну або дві дисципліни. Виконані завдання надсилаються з 15 січня до 15 квітня 2016 року на електронну адресу згідно обраної дисципліни.

Якщо учасник отримає більше 60 балів зі 100 можливих – він стає учасником другого етапу учнівської олімпіади.

Другий (фінальний) етап олімпіади відбуватиметься в аудиторіях Житомирського національного агроекологічного університету м. Житомир.

Для навчання в університеті за спеціальностями «Облік, аудит, контроль, аналіз діяльності підприємства та бюджетної установи» та «Оподаткування, податковий облік, аудит, контроль, аналіз платників податків та формування і використання бюджетних коштів» випускникам загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв необхідно мати ЗНО з української мови і літератури (проведення 5 травня 2016 р.); історії України (проведення 13 травня 2016 р.) і будь-якого іншого предмету на ваш вибір (ЗНО за графіком).

Реєстрація для участі в ЗНО-2016 триватиме з 1 лютого до 4 березня., ви маєте право одержати ЗНО з 4 предметів. Для вступу необхідно 3, ми рекомендуємо здавати 4.

Випускники коледжів, технікумів з дипломом ОКР «Молодший спеціаліст» всіх спеціальностей зараховуються на навчання за фаховими випробуваннями безпосередньо в університеті в липні 2016 року.

Бажаємо успіхів!

Деталі за посиланням www.znau.edu.ua/olimpiada