21–22 жовтня 2016 року делегація кафедри економічної теорії та інтелектуальної власності ЖНАЕУ взяла участь у роботі ІІІ Міжнародної Шумпетерівської конференції «Наукова спадщина Й. А. Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє», що проводилась у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Організаторами конференції є економічний факультет Чернівецького національного університету, Центр економічних досліджень ім. Й. Шумпетера, Інститут доктора Яна-Урбана Сандала.

Серед почесних гостей конференції були іноземні представники: доктор Ян-Урбан Сандал (м. Осло), Річард Штурн (м. Грац), Крістіан Герке (м. Грац).

Науковці обмінялися досвідом вирішення актуальних наукових проблем збереження та примноження теоретичної спадщини Й. Шумпетера, методології дослідження ринкових трансформацій, модернізації соціально-економічних систем, розвитку інноваційного і соціального підприємництва  тощо.