На базі історико-культурного комплексу Житомирського національного агроекологічного університету, до 150-ої річниці з Дня народження  голови Української Центральної Ради УНР професора Михайла Грушевського, провели тематичний круглий стіл.

Організатор заходу – кафедра суспільних наук ЖНАЕУ, учасники – студенти І курсу факультету ветеринарної медицини.

Зустріч в агроуніверситеті була присвячена вшануванню видатного сина українського народу, першого історика України-Руси, професора, громадського та культурного діяча, Голови Української Центральної Ради УНР Михайла Сергійовича Грушевського.

Про постать видатного діяча Грушевського та його праці присутнім розповів Геннадій Махорін.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни