На літературно-поетичну зустріч 11 травня зібралися студенти і викладачі Житомирського національного агроекологічного університету.

Епіграфом заходу стали рядки Ліни Костенко «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», які у вітальному зверненні до учасників заходу зачитала кандидат філологічних наук, доцент кафедри суспільних наук ЖНАЕУ Олена Талько.

«Тут зібралися не просто люди, які люблять поезію, а люди, які наділені іскрою поетичного таланту, – пояснила Олена Борисівна. – Свої почуття, переживання вони передають в поезії, даруючи її оточуючим. Ми запросили молодь – студентів нашого університету, які роблять перші кроки на поетичній ниві, а досвідом з ними залюбки погодилися поділитися викладачі».

Далі знову лунали вірші Ліни Костенко, покладені на музику, а потім свої вірші почергово читали учасники літературно-поетичного зібрання.

Доктор економічних наук, професор ЖНАЕУ Малиновський А. С. розповів, що наукову діяльність постійно поєднує з поетичною. Переважно пише про жінок – їх працю, красу, материнську любов і турботу. Має поетичні збірки. Деякі зі своїх віршів він прочитав перед присутніми на заході, розповідаючи коли і за яких обставин вони були написані.

Своїми поетичними надбаннями ділилися доктор економічних наук, професор ЖНАЕУ Ходаківський Є. І., кандидат сільськогосподарських наук, доцент ЖНАЕУ Коткова Т. М., кандидат педагогічних наук, старший викладач ЖНАЕУ Вітер С. А., кандидат економічних наук, доцент ЖНАЕУ Фещенко Н. М., кандидат філософських наук, доцент ЖНАЕУ Шевчук С. В., бібліотекар ЖНАЕУ Завадська Н. В.

Кілька своїх віршів зачитали й студенти факультету обліку та фінансів – Войченко В., Тюмін В., студентка факультету економіки та менеджменту Данилевич В., студентка агрономічного факультету Фурман А., студент факультету ветеринарної медицини Нагорний В.

Підтримати і послухати їх прийшли друзі та одногрупники.