На базі технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету нещодавно провели родинний фестиваль «Свято українського коня», під час якого маленькі житомиряни могли поспілкуватися з тваринами, покататися на конях тощо.

А вже 27 вересня 2016 року на факультеті знову приймали юних гостей – завітали учні Житомирського екологічного ліцею № 24.

Для ліцеїстів влаштували пізнавальну екскурсію як  цікавий і пізнавальний спосіб проведення дозвілля.

Мета таких заходів, вважають на технологічному факультеті ЖНАЕУ, – популяризація серед учнівської молоді наукових знань з тваринництва, біології, екології, ботаніки та інших.

Зокрема, учні ліцею № 24 мали можливість прогулятися територією факультету, відвідати заняття гуртка «Кінолог», де познайомилися із Сантою, яка допомагає у вправах з реабілітації учасників АТО у рамках канадсько-українського проекту «Друг героя».

Крім цього, школярі також завітали до страусів, коней, овець та інших тварин, які мешкають на території ЖНАЕУ, а після завершення екскурсії ділилися позитивними відгуками і враженнями.