У Житомирському національному агроекологічному університеті 30 травня відбулася презентація підприємств, які займаються виготовленням органічної продукції.

Зокрема,  відбулася зустріч з представниками  ПП «ГАЛЕКС-АГРО» - ТОВ «ОРГАНІК МІЛК» - ORGANIC MILK TM та ТОВ «ОРГАНІЧНИЙ М’ЯСНИЙ ПРОДУКТ» - ORGANIC MEAT TM студентів і викладачів технологічного факультету та факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ.

Вони могли не лише більше дізнатися про компанії, їх потужності, асортимент, але також  продегустувати молочну та м’ясну продукцію.

Нагадаємо, що приватне підприємство "ГАЛЕКС-АГРО" засноване у 2008 році. Метою створення підприємства  є поліпшення якості земель, чисте довкілля, виробництво органічної продукції рослинництва та тваринництва, їх переробка для забезпечення населення органічно чистими продуктами харчування, створення нових робочих місць у сільській місцевості. Для здійснення діяльності підприємство взяло в оренду лугуючі земельні паї на території Новоград-Волинського та Баранівського районів Житомирської області, більша частина яких не була в обробітку до 20-и років.

Приватне підприємство «ГАЛЕКС-АГРО» представляє собою вертикальну інтеграцію підприємств (ТОВ «ОРГАНІК МІЛК» - ORGANIC MILK TM, ТОВ «ОРГАНІЧНИЙ М’ЯСНИЙ ПРОДУКТ» - ORGANIC MEAT TM), утворюючих виробничу ланку від виробництва органічної продукції рослинництва і тваринництва до переробки органічної сировини на першому в Україні молокозаводі ТОВ «ОРГАНІК МІЛК» (ТМ «О»), який виробляє лише органічну сертифіковану продукцію.

Вся сільськогосподарська продукція та виробничі потужності підприємства сертифіковані Швейцарським інститутом екологічного маркетингу (ІМО),  Міжнародним сертифікаційним органом «Органік Стандарт» та знаходиться під контролем і відповідають вимогам, викладеним у  Постанові Ради (ЄС) № 834/2007 та №889/2008, стандарту Bio Suisse (Швейцарія) та Bioland (Німеччина). ПП «ГАЛЕКС-АГРО» входить до числа  лідерів компаній швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні».

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни