Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 590 від 30.05.2016 «Про ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні» розширюються провадження освітньої діяльності у вищих навчальних закладах, серед яких і Житомирський національний агроекологічний університет.

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 6 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та на підставі рішень Ліцензійної комісії Міністерства (протокол № 7/2 від 27 травня 2016 року)  у Житомирському національному агроекологічному розширено провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти за 7 спеціальностями: «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Екологія»,  «Галузеве машинобудування»,  «Агрономія»,  «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»,  «Ветеринарна медицина». Ліцензійний обсяг  – 36 осіб.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України