На базі Новочорторийського державного аграрного технікуму 16 листопада 2016 року відбулися урочистості   з нагоди  Дня працівника сільського господарства.

Святковий захід відвідали ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор із питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко, декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець, а також випускники технікуму, нині – студенти факультету ветеринарної медицини, технологічного й агрономічного факультетів ЖНАЕУ.

Присутніх зі святом привітав ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, наголошуючи, що Новочорторийський технікум може пишатися своїми студентами – розумними і творчими, які зуміли себе виявити під час навчання в Житомирському агроуніверситеті та реалізуватися у професійній сфері.

Разом з тим, він відзначив їх високий рівень підготовки. За словами Олега Скидана, вже десятки років молодь регіону опановує спеціальності, які сприяють розвитку аграрного та економічного  потенціалу Житомирщини й країни загалом.

Студенти технікуму спільно зі студентами ЖНАЕУ подарували усім концерт до Дня працівника сільського господарства.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету