22 квітня п. р. на базі ННІ енергетики та комп'ютерних технологій Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка вдруге відбувся Конкурс професійної майстерності «Кращий електромонтажник» серед студентів аграрних вищих навчальних закладів за технічної і спонсорської підтримки електротехнічної компанії ІЕК – провідного виробника електротехнічної продукції.

Студентський конкурс проводився серед здобувачів вищої освіти напряму підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі» для визначення рівня практичної підготовки з виконання електромонтажних робіт в умовах, наближених до сучасного виробництва, поліпшення своїх навичок орієнтуватись у незнайомому середовищі.

На Конкурс завітали адміністрація університету, представники АК «Харківобленерго», інжинірингової компанії «Золотое сечение», Союзу підприємців Харківської області, АК «Дніпрообленерго», Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет».

Участь у конкурсі брали 7 команд по 2 студенти з аграрних вищих навчальних закладів:

- Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка (Харківський НТУСГ імені Петра Василенка);

- Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України);

- Таврійський державний агротехнічний університет (Таврійський ДАТУ);

- Львівський національний аграрний університет (Львівський НАУ);

- Сумський національний аграрний університет (Сумський НАУ);

- Житомирський національний агроекологічний університет (Житомирський НАЕУ);

- Миколаївський національний аграрний університет (Миколаївський НАУ).

Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. У теоретичній частині потрібно було відповісти на декілька фахових тестових запитань та накреслити схему керування асинхронним двигуном у реверсному режимі в програмі КОМПАС.

Переможцями в теоретичній частині конкурсу стали студенти:

1 місце – Замула Олексій Павлович (Харківський НТУСГ імені Петра Василенка);

2 місце – Зименко Владислав Миколайович (Житомирський НАЕУ);

3 місце – Чаїн Дмитро Володимирович (НУБіП України).

У практичній частині потрібно було зібрати схему керування асинхронним двигуном та під’єднати його до електричної мережі.

Переможцями в практичній частині конкурсу стали:

1 місце – команда Сумського національного аграрного університету;

2 місце – команда Житомирського національного агроекологічного університету;

3 місце – команда Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Як і минулого року, всі учасники конкурсу отримали цінні подарунки, а переможці – призи від компанії ІЕК. Також, з власної ініціативи, переможців нагородила подарунками інжинірингова компанія «Золотое сечение».

Вітаємо переможців Конкурсу і бажаємо їм творчого натхнення, особистісного зростання і подальшого професійного розвитку. Дуже приємно, що серед переможців є і «новачки» у підготовці фахівців енергетичного профілю: Сумський НАУ і Житомирський НАЕУ.

Декан електроенергетичного факультету Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет» був вражений масштабом проведення такого конкурсу саме в аграрному університеті і пообіцяв взяти участь у Конкурсі наступного року.

Джерело: http://www.agroosvita.com/

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України