У Житомирському національному агроекологічному університеті 15 листопада 2016 року,з аншлагом, відбувся Чемпіонат КВН – «Кубок ректора ЖНАЕУ» І тур.

Свої жарти та гумористичні мініатюри і сценки представили 7 команд з усіх факультетів, а визначали кращих члени журі: ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, голова  профкому Олександр Лопатюк, КВНщики з досвідом – Вадим Новіцький, Ігор Хлань та Раміль Янгулов.

Підтримати свої команди на захід завітали декани, викладачі і студенти факультетів Житомирського агроуніверситету.

Серед почесних гостей  – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор із питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко.

Команди могли проявити себе протягом двох конкурсів – візитки і розминки із залом. Вже традиційно, було багато танцювальних та вокальних номерів.

За результатами гри, переможцем стала команда технологічного факультету «Технополіс», яка отримала найбільшу підтримку глядачів у залі та найбільшу кількість балів від журі.

Команда «5+5 відтінків ветеринара»  факультету ветеринарної медицини здобула ІІ місце, а почесна ІІІ сходинка Чемпіонату дісталася команді «Право на ліво» факультету екології і права.

Усі команди-учасники були відзначені подарунками, які їм вручив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан та подякував за чудову гру.