Весна – це пора, коли пробуджується і відроджується природа. Після зимового періоду настала необхідність навести порядок на всіх територіях. Тому, підтримуючи Всеукраїнську традицію, в рамках щорічної акції «Місячник благоустрою» студенти агрономічного факультету на чолі з деканом О. А. Саюком та викладачами виконали комплекс заходів по приведенню до належного естетичного та санітарного стану території університету та дослідного поля:  провели весняне обрізання дерев та омели, висадили дерева, перенесли обрізане гілля та прибрали довкілля від сміття.

Весняний місячник з благоустрою проводиться щорічно з метою поліпшення санітарного та технічного стану об’єктів університетської інфраструктури, забезпечення готовності університетського господарства до експлуатації у весняно-літній період.

Проведення цих акцій є слушною нагодою виявити здатність до об’єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, підтвердження свідомого ставлення до збереження довкілля. Спільними зусиллями можна зробити нашу країну, наш дім чистим, безпечним і комфортним.

Прес-служба ЖНАЕУ

Деканат агрономічного факультету

Наукові конференції

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект

Набір на курси 1С (ЖАНЕУ)