У перші дні червня технологічний факультет Житомирського національного агроекологічного університету традиційно святкує свій День народження.

Із 40-річчям факультет вітали ректор університету Олег Скидан, проректор  з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, колеги, випускники попередніх років, нинішні студенти.

Ректор ЖНАЕУ Олег Скидан наголосив, що технологічний факультет наразі – це не просто освітній центр підготовки фахівців, але й потужний колектив викладачів і співробітників, талановиті і здібні студенти, культурний  осередок  університету.

«Ваш факультет розвивається. Тут вирує життя. Бажаю вам у такому темпі продовжувати до свого 100-річного ювілею і далі, – зауважив під час вітального слова Олег Скидан. – Звичайно, зважаючи на потребу часу, тоді може до основної назви факультету  – «технологічний», додасться інформаційно-комп’ютерний. Зараз на базі технологічного факультету агроекологічного університету діє ферма, кінологічний центр. Ви активні, цілеспрямовані на своєму шляху до успіху, а університет всіляко намагається підтримувати усі ваші ініціативи, заходи, акції».

За словами декана факультету Михайла Кривого, на факультеті навчається більше 700 студентів, половина з яких – на денній формі навчання.

Середній бал успішності студентів, за результатами попередньої сесії, становив 4,1. При цьому, 70 студентів – відмінники. Середній бал успішності відповідно до результатів ЗНО – 4,45, а за результатами захисту дипломних – 4,4. У складі факультету 5 кафедр, кожна з яких може представити свої досягнення. Факультет пишається бібліотекою, створенням і наповненням якої завдячують професору Віктору Бурлаці. За результатами університетської спартакіади технологічний факультет став кращим.

Разом із ректором Олегом Скиданом декан факультету Михайло Кривий відзначили подяками студентів і викладачів факультету.

На заході хвилиною мовчання вшанували тих викладачів, які свого часу зробили вагомий внесок у створення і розвиток факультету, а нині відійшли у вічність.

З нагоди свята, вітання і подарунки факультет отримував від своїх випусників. Деякі з них свою професійну діяльність і нині продовжують у стінах рідного університету.

Музичні подарунки  імениннику презентували творчі колективи і студенти факультету та університету.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки