21 травня 2016 року о 10.00 Житомирський національний агроекологічний університет буде відзначати День народження. Традиційно святкування проходитиме в Ботанічному саду (Корольова, 39).

До святкування запрошуємо студентів, викладачів, працівників ЖНАЕУ, також учнів шкіл міста і області та їх батьків, мешканців  Житомира, гостей міста і області та усіх охочих провести гарно вихідний день.

Мета заходу – згуртування колективу студентів, викладачів, співробітників задля ефективної взаємодії, бути дружними та відкритими до співпраці. Гості свята зможуть відпочити та поласувати кулінарними витворами студентів і смачною кашею.

Студентська рада університету ініціювала під час заходу провести дві благодійні акцій: збір коштів для лікування онкохворої школярки, мешканки міста Ольги Дацькової.

Програма заходу буде досить насиченою. Під час проведення Дня університету буде проходити, вже традиційний, конкурс «Весняний парад бутербродів», виступи творчих колективів ЖНАЕУ, спортивні змагання, виступ кінологічного клубу університету тощо. Працюватиме польова кухня, де гості свята зможуть скуштувати студентську кашу.

Організатори: Житомирський національний агроекологічний університет

Час і дата проведення заходу: 21 травня 2016 р. о 10.00 .

Адреса заходу:

Ботанічний сад ЖНАЕУ, м. Житомир, вул. Корольова, 39

Контактна особа:

Наталія Василівна Харитонова (конт. тел. (097) 420 62 22).

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни